AKTUALNOŚCI
Przedstawiamy: Iskra 2012

W tym sezonie do rozgrywek łódzkich klas B zostały zgłoszone nowe zespoły.  Nasz portal postanowił przedstawić wszystkim sylwetki poszczególnych drużyn. Przed nami III grupa łódzkiej klasy B i drużyna Iskra 2012 Góra Świętej Małgorzaty.

Klub został założony jak sama nazwa wskazuje w 2012 roku, a dokładnie w maju. W latach 90-tych Iskra występowała pod nazwą Iskry Nowy Gaj, która z powodzeniem radziła sobie w płockiej okręgówce. Obecna Góra Świętej Małgorzaty nawiązuje do ‘tradycji’ tego zespołu, a swoje mecze w nowym sezonie będzie rozgrywać na boisku Sparty Leśmierz. Iskra bierze udział w rożnego rodzaju turniejach piłkarskich. W okresie przygotowawczym do zespołu trafiło kilku dobrych zawodników. Skutecznością w testowych meczach błysnęli: Karol Jatczak, Łukasz Andrzejewski i Kamil Browarski.

Prezesem klubu został Karol Jatczak, a barwy ustalono w kolorach czerwono- niebieskich. Obecnie zarząd szuka trenera, który mógłby poprowadzić świeżą drużynę w rozgrywkach III grupy łódzkiej klasy B. Iskra zdążyła rozegrać kilka meczów sparingowych. Na początku piłkarzom z Góry Świętej Małgorzaty się nie wiodło. W pierwszym meczu ulegli Sparcie Leśmierz 0:3, LKS Śwnicom Warckim 2:4 i Malinie Piątek 0:3. Dopiero czwarty mecz kontrolny zakończył się ich zwycięstwem. Iskra wygrała z Witonianką Witonia 5:1 oraz okazała się minimalnie lepsza od Santosa Czerchów wygrywając 4:3. W ostatnim sparingu Iskra uległa Kobrze Leźnicy Wielkiej. Pierwszy mecz ligowy beniaminek rozegra na wyjeździe 2 września o godzinie 11:00 z Kanarkami Małachowice.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments