AKTUALNOŚCI
Ciekawe derby w Tomaszowie

Przed nami już 12. seria spotkań w III lidze (grupa łódzko-mazowiecka). Na pierwszy plan wysuwa się spotkanie w Tomaszowie Mazowieckim gdzie miejscowa Lechia podejmie Omegę Kleszczów. Derby okręgu piotrkowskiego zapowiadają się bardzo ciekawie.


keeza komplety sportowe

W poprzedniej kolejce oba zespoły odniosły zwycięstwa. Lechia pokonała w Rzgowie czerwoną latarnię ligi – miejscowego Zawiszę 2:0 (2:0), zaś Omega wygrała z Bronią Radom 1:0 (0:0). Mecz w Tomaszowie będzie okazją do pojedynku dwóch doświadczonych snajperów: Grzegorza Piechny (Lechia) i Huberta Górskiego (Omega). Obaj prezentują ostatnio niezłą formę i obaj zamierzają udowodnić to w niedzielę.

Historia spotkań obu drużyn sięga sezonu 2010/2011. Wówczas to Omega w cuglach wygrała IV ligę, a Lechia, która była beniaminkiem rozgrywek, zajęła czwarte miejsce.  W Tomaszowie wygrali kleszczowianie 2:1, a w Kleszczowie padł remis 1:1.  Teraz oba kluby z okręgu piotrkowskiego zmierzą się w III lidze. Po 11. kolejkach więcej powodów do radości mają kibice Omegi. Zespół Tomasza Jaworskiego zajmuje czwarte miejsce w tabeli z 20 punktami. Lechia jest szósta i na koncie ma dwa punkty mniej od Omegi. W przypadku zwycięstwa tomaszowianie przegonią w tabeli lokalnego rywala. Jeśli zaś wygra Omega to będzie miała już o pięć punktów więcej od drużyny prowadzonej przez Aleksandra Majicia.

Początek niedzielnego spotkania w Tomaszowie na stadionie im. Braci Gadajów o 11:00.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
11 lat temu

Dawać wyniki losowania PP okręgu Piotrkowskiego!