AKTUALNOŚCI
Pierwszy remis EBE SPN Bełchatów

Jak dotychczas ligowy nowicjusz w okręgu piotrkowskim, zespół EBE SPN Bełchatów grał bezkompromisowo. Drużyna Filipa Śliwińskiego wygrywała albo schodziła z boiska pokonana. Bełchatowianie pierwszy raz zremisowali w derbowym pojedynku z Błętkitnymi Chabielice.


keeza komplety sportowe

Dwukrotnie Błękitni obejmowali w tym meczu prowadzenie i dwukrotnie bełchatowianie doprowadzali do remisu. Zdaniem naocznych obserwatorów goście mieli w drugiej połowie dość dużą momentami przewagę. Nie potrafili jednak przechylić losów meczów na swoją korzyść.

Po dziewięciu kolejkach EBE SPN Bełchatów plasuje się na siódmym miejscu w tabeli grupy II piotrkowskiej klasy B. Trudno przypuszczać aby bełchatowianie mogli w tym sezonie włączyć się do walki o awans. Potrafią jednak sprawić niespodziankę i właściwie każdy zespół musi się z nimi liczyć.

Błękitni Chabielice – EBE SPN Bełchatów 2:2 (2:1)
Bramki: Wojciech Pluskota 20, Mariusz Kamieniak 35 – Kamil Godlewski 30-karny, Mateusz Wrona 65

Błękitni: Pluta – Zieliński, Podgórski, Kamieniak, Rosiak – Śmietański, Frądczak, Retkiewicz (75′ Gierczyna), Penciak (69′ Chęciński) – Pluskota (82′ Chałada), Kamieniak (46′ Dubicki)

EBE SPN: Marjan – Orczykowski, Śliwiński, Posmyk, Gruszczyński (55′ Zatorski) – Młynarski, Zagórski (46′ Sukiennik), Wrona, Godlewski, Gruszka – Stępień (70′ Szybalski).

Źródło relacji: Filip Śliwiński (EBE SPN)

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments