AKTUALNOŚCI
Fornalik postawi na Brozia?

Łukasz Broź od poniedziałku znowu przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Tym razem już nie w słonecznej Hiszpanii, ale na Wyspach Brytyjskich. We wtorek podopieczni selekcjonera Waldemara Fornalika trenowali na Aviva Stadium, gdzie w środę zagrają towarzyski mecz z Irlandią (początek o godz. 20:45).

Nie wiadomo czy kapitan widzewiaków zaliczy trzeci swój występ w barwach narodowych. Szanse na to ma nieco mniejsze, niż poprzednio. W spotkaniach z Macedonią i Rumunią polski zespół grał w składzie praktycznie ligowym, przeciwko Irlandii zagrają piłkarze występujący w klubach zagranicznych. Będzie to jedenastka bliska optymalnej.

Z drugiej strony, kontuzja wyeliminowała etatowego prawego obrońcę – Łukasza Piszczka. Selekcjoner twierdzi, że jeszcze nie zdecydował, kto go zastąpi. – Liczę, że zawodnik, który zagra na pozycji prawego obrońcy, wniesie do zespołu tyle, że ta zmiana nie będzie widoczna. Zamiast Łukasza mogą zagrać: Marcin Wasilewski, Sebastian Boenisch, Piotr Celeban i Łukasz Broź. Decyzję podejmiemy w środę – przekonuje Fornalik.

Źródło: widzewiak.pl

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
wks
11 lat temu

dałbym mu szanse, dobry zawodnik…