Świetny mecz Marcina Staniaszka

Czwartoligowy Włókniarz Moszczenica lepszy od swojego imiennika z trzeciej ligi – Włókniarza Zelów. W rozegranym dziś w Bełchatowie meczu sparingowym moszczeniczanie rozbili drużynę Jacka Berensztajna aż 5:2 (1:0). Bardzo dobre spotkanie zagrał strzelec czterech bramek Marcin Staniaszek.

Mecz rozpoczął się nietypowo bo już o godzinie 9:00. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka dla Włókniarza Moszczenica. Prawdziwy strzelecki festiwal nastąpił po przerwie. Marcin Staniaszek był nie do powstrzymania dla zespołu z Zelowa zdobywając aż cztery bramki. Piąte trafienie dołożył Sebastian Natkański. Gole dla Zelowa strzelali: Piotr Boczkiewicz i Jakub Paprocki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego sparingu. Graliśmy z Zelowem bez kilku podstawowych zawodników. Zabrakło między innymi Adriana Malickiego. Świetne spotkanie zagrał Marcin Staniaszek, który bardzo solidnie przepracował okres zimowy. Widać, że nadal bawi się grą w piłkę – powiedział po meczu kierownik drużyny z Moszczenicy Bogdan Świątek.

Włókniarz Zelów – Włókniarz Moszczenica 2:5 (0:1)
Bramki: Piotr Boczkiewicz, Jakub Paprocki – Marcin Staniaszek 4, Sebastian Natkański