AKTUALNOŚCI
Napięty terminarz Sokoła

W sobotę Sokół Aleksandrów rozegra pierwszy mecz ligowy z Wartą Sieradz. Podopieczni Piotra Kupki nie mogą się już doczekać tej konfrontacji. Wszystko ze względu na napięty grafik meczów. Oprócz spotkań ligowych aleksandrowianom dojdą mecze w Pucharze Polski.

Wygląda na to, że biało-zieloni w meczu z Wartą wystąpią w najsilniejszym zestawieniu. Żaden z zawodników nie narzeka na kontuzję i wszyscy są gotowi do gry.

Wszyscy czekamy na ten pierwszy mecz rundy wiosennej. Nie zwracamy szczególnej uwagi czy będziemy grać na boisku ze sztuczną nawierzchnią, czy naturalnej murawie. Wolelibyśmy jednak zagrać już na trawie. Wszyscy zawodnicy są gotowi i do dyspozycji trenera Piotra Kupki – poinformował Ireneusz Przybysz, kierownik Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Przez aurę pogodową inauguracja rozgrywek dla Sokoła nastąpi w sobotę. Aleksandrowianie będą odrabiać ligowe zaległości w środy. Powoduje to, że runda wiosenna zostanie przez nich rozegrana w błyskawicznym tempie.

Będziemy mieli napięty terminarz. Wygląda na to, że całą rundę rozegramy w dwa miesiące. Ligę będziemy grać na zmianę w środy i soboty. Na 8 maja mamy jeszcze wyznaczone spotkanie Pucharu Polski z Lechią Tomaszów Mazowiecki – powiedział Przybysz.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments