AKTUALNOŚCI
Zapole tylko z jedną porażką

LKS Zapole zdominowało rozgrywki IV grupy sieradzkiej klasy B. Zapolanie doznali tylko jednej porażki, a resztę spotkań wygrali. Trochę gorszy bilans ma drugi w tabeli Sokół Goszczanów. Przed nami podsumowanie ostatniej IV grupy sieradzkiej klasy B.


tomadex wszystko dla kibica

W sumie w IV grupie sieradzkiej klasy B rozegrano 110 spotkań (z uwzględnieniem spotkań zweryfikowanych jako walkower). We wszystkich pojedynkach padło 664 bramek, co daje średnią 6,04 bramki na mecz.Awans do klasy A wywalczyło LKS Zapole, które w sumie zdobyło 57 punktów (19 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażka). Drugi zespół, który uzyskał promocję do wyższej klasy rozgrywkowej to Sokół Goszczanów, który uzyskał 53 punkty. Na ten bilans składa się 17 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. Tabelę zamyka z zaledwie 3 punktami LZS Kamienna, która w 20 meczach wygrała tylko 1 raz i przegrała 19 razy. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem. Aż o 13 punktów więcej ugrała Iskra Przedłęcze, która 5 razy, 1 raz zremisowała i 14 razy schodziła z boiska pokonana.

W całym sezonie padło tylko 9 remisów. Po trzy podziały punktów odnotowały LKS Słomków i rezerwy Jutrzenki Warta. Rekordową liczbę bramek strzeliło LKS Zapole. Licznik zapolan zatrzymał się na liczbie 123. To do nich należy również dobra gra w defensywie, dzięki której stracili zaledwie 17 goli. Najmniej bramek strzeliła LZS Kamienna (18 bramek). Kamienna straciła też najwięcej bramek (126 goli).

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments