AKTUALNOŚCI
Kto nie lubi piłki w Mierzynie?

To było święto futbolu w gminie Rozprza. Inauguracyjne spotkanie w czwartej lidze rozegrali piłkarze LKS Mierzyn. Bardziej niż gra piłkarzy uwagę przyciągał jednak okazały transparent na płocie okalającym boisko.

gadzety kibica keeza

 

Znam ten problem. Przyznam szczerze, że nie rozumiem postępowania tych mieszkańców. Ich działka sąsiaduje z wybudowanym przez nas boiskiem. Problemem są wpadające piłki. Właściciele działki nie chcą bowiem ich oddawać i dochodzi do sporów. Ostatnio miało miejsce takie zdarzenie, że przez godzinę na działce był przetrzymywany chłopiec, który chciał odzyskać futbolówkę. Zawiadomiona została w tej sprawie policja, która prowadzi postępowanie. Mam nadzieję, że w niedługim czasie konflikt zostanie zażegnany – powiedział wywołany do tablicy wójt gminy Janusz Jędrzejczyk.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
pawlak
10 lat temu

Każdy z nas zachował by się ta samo, jestem bezstronny ale kto pozwoliłby na wchodzenie na swoje podwórko kilka razy wciągu meczu.

jano
10 lat temu

Wieś czy miasto, to nie ma znaczenia. Wszędzie mogą się trafić ludzie o takiej mentalności, zakompleksieni, którzy muszą pokazać jak bardzo są ważni.

Kargul
10 lat temu

Ty sie wsi nie czepiaj.

xXx
10 lat temu

Oto Polska – wiejska Polska.