AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

W weekend kolejne emocje na boiskach okręgu piotrkowskieogo. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską klasy okręgowej, klasy A i klasy B zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa:
31 sierpnia 17:00 – Skalnik Sulejów – Omega II Kleszczów – Rybak R., Socha P., Barczak F.
31 sierpnia 17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Szczerbiec Wolbórz – Kieszkowski M., Bąbol T., Sigorski Ł.
31 sierpnia 17:00 – Świt Kamieńsk – LKS Wola Krzysztoporska – Muskała G., Mordak M., Rośniak T.
31 sierpnia 17:00 – Polonia Piotrków – LKS Lubochnia – Głowacki S., Łukasiński D., Chodorowicz P.
1 września 16:00 – KS Poświętne – Kawaleria Tomaszów – Majchrowski J., Jałmużna D., Chmal Ł.
1 września 16:00 – LKS Mniszków – GUKS Gorzkowice – Bąbol T., Głowacki S., Kraska S.
1 września 17:00 – Grabka Grabica – WOY Bukowiec Opoczyński – Niedzwiecki P., Dzwonkowski M., Markiewicz W.
1 września 17:00 – Gerlach Drzewica – Ceramika Opoczno – Krawczyk T., Pryczek P., Muszyński M.

Klasa A grupa I:
31 sierpnia 15:00 – Kasztelan Żarnów – Polonia Rokiciny – Kaczor R., Gaca D., Dąbrowski J.
31 sierpnia 16:00 – RKS Rzeczyca – Syrenka Zakościele – Dróżdż I., Krasoń K., Białas Z.
31 sierpnia 17:00 – LKS Białaczów – Relax Czerniewice – Kraska S., Krasoń R., Muszyński M.
31 sierpnia 17:00 – Pionier Baby – LKS Radzice – Krajda M., Giermata E., Sikorski D.
1 września 11:00 – Tęcza Janków – Atom Januszewice – Kotarski P., Jałmużna D., Gąsior D.
1 września 11:00 – LKS Żelechlinek – Stal Niewiadów – Błotnicki Ł., Purgat R., Gadomski A.

Klasa A grupa II:
31 sierpnia 17:00 – Czarni Rozprza – Hetman Rusiec – Mielczarek M., Ledawn M., Peroński Z.
31 sierpnia 17:00 – Sport Bąkowa Góra – Astoria II Szczerców – Gąsior D., Kurzawski M., Markiewicz T.
31 sierpnia 17:00 – Start Niechcice – LUKS Gomunice – Markiewicz W., Kowalczyk B., Dobrowolski Z.
31 sierpnia 17:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Luciążanka Przygłów – Nowak A., Łuczyński D., Kowalik P.
1 września 16:00 – Zapał Krzętów – Polonia Gorzędów – Łukasiński D., Kowalczyk B., Kozłowski A.
1 września 17:00 – Victoria Żytno – GKS Rogi – Łuczyński D., Koniarski R., Trzeciak P.

Klasa B grupa I:
31 sierpnia 15:30 – LKS Będków – IKS Inowłódz – Jaroń B.
1 września 16:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Błysk Aleksandrów – Chmielewski P.
1 września 16:00 – Motor Bujniczki – Modrzewianka Modrzew – Rybak R.
1 września 17:00 – LKS Czarnocin – Olimpia Wola Załężna – Krajewski J.

Klasa B grupa II:
31 sierpnia 16:00 – EBE SPN Bełchatów – Błękitni Chabielice – Burzyński W.
31 sierpnia 17:00 – VIS Gidle – Świt II Kamieńsk – Kierczak D.
31 sierpnia 18:00 – Warta-Carbo Pławno – Start Lgota Wielka – Suszyński P.
1 września 17:00 – Piast Krzywanice – Grocholice Bełchatów – Pieścik D.
1 września 17:00 – Victoria Woźniki – LKS Dobryszyce – Chodorowicz P.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
arek
10 lat temu

czyżby to była specjalna robota pewnego Pana ???

kbic1
10 lat temu

Z tego co kojarzę, ten sędzia nie przepada za Polonią, nie zdziwię się jeśli da w tym meczu 15 kartek.

arek
10 lat temu

jak to możliwe że sędzia z Piotrkowa sędziuje mecz klubowi z Piotrkowa. Osobiście nie przypominam sobie takiego zdarzenia, a niby OZPN miał działać perfekcyjnie !!! 🙂