AKTUALNOŚCI
Kto poprowadzi Mechanika?

Środowy mecz LKS Wola Krzysztoporska – Mechanik Radomsko będzie ostatnim spotkaniem 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Drużynę z Radomska przygotowuje do tego spotkania Dariusz Frączyk. Nadal nieznane jest nazwisko nowego szkoleniowca Mechanika.

Prowadzimy rozmowy z kilkoma kandydatami. Nadal jednak nie mamy z nikim podpisanej umowy. Do końca tygodnia treningi prowadzi Darek Frączyk. Nie wiadomo jeszcze czy w kolejnym ligowym spotkaniu na ławce trenerskiej zasiądzie ktoś nowy – powiedział prezes beniaminka III ligi Paweł Pichit.

Pichit został nowym prezesem Mechanika. Zastąpił na tym stanowisku wieloletniego dyrektora ZSP nr 1 w Radomsku (popularnego Mechanika) Zdzisława Dróżdża, który we wrześniu odszedł na emeryturę.

Wśród potencjalnych kandydatów na stanowisko trenera Mechanika wymienia się: Andrzeja Kretka, Tomasza Hajto oraz Witolda Obarka. Prezes Pichit nie chciał jednak potwierdzić tych nazwisk.

 

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
10 lat temu

Spada między 10 a 12 drużyn.

spadek
10 lat temu

XYZ oraz YY – dzięki za odpowiedź, w takim razie można już chyba myśleć o przyszłym sezonie, chyba że będą walczyć jak Podbeskidzie rok temu i pkt do pkt i będzie utrzymanie.

YY
10 lat temu

do ja:powtarzasz sie chłopie o tym ze osoby z zarządu coś osiągnęły,a krytykujący nic.Napisze Ci że ja np. osiągnąłem sporo piłkarsko,zawodowo.Krytyka jest wpisana w działalność sportową.Jest takie powiedzenie:kto nie ma miedzi ten na du… siedzi.
Za dużo by pisać,ale obserwator i obiektywny mają dużo racji.jak sie wygrywało i grało na lajcie w okręgówce i IV lidze to już nie wystarczy na III lige.
A obstawiam że Frączyka zostawia do końca rundy,szkoda im będzie sie pchać w niepotrzebne koszty.(no chyba że sponsorzy wezmą na swoje barki nowego trenera)
A spadać spada 10 drużyn.

XYZ
10 lat temu

spada chyba 12 druzyn