AKTUALNOŚCI
Keller zaskakuje skutecznością

Concordia Piotrków pokonała Jutrzenkę Warta 1:0 (1:0) w spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył w 40. minucie Brazylijczyk Jean Keller Poyo. To czwarty mecz z rzędu, w którym rosły napastnik zdobywa bramki. Warto dodać, że trener Zbigniew Karbownik nie dokonał żadnej zmiany w zespole.

Niedługo dojdzie do tego, że sam będę musiał się rozebrać i grać – żartował piotrkowski szkoleniowiec. Concordia przeciwko Jutrzence z konieczności musiała grać w zaledwie 11-osobowym składzie. Mimo tego mecz zakończył się wygraną gospodarzy 1:0. W 40. minucie spotkania obrońców Jutrzenki ubiegł Jean Keller Poyo i pokonał Marka Wojciechowskiego. W drugiej połowie goście stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale nie potrafili doprowadzić do wyrównania.

Postawa Concordii jest godna podziwu. To zespół, który boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Ze strony samorządu piotrkowski klub nie dostał od dwóch lat nawet złotówki. Przed sezonem do Concordii przyszło dwóch graczy z A-klasowej Luciążanki Przygłów: rozgrywający Jakub Petrykowski i Jean Keller Poyo. Z Brazylijczyka początkowo robiono sobie żarty, ale on sam odpowiedział na nie w najlepszy możliwy sposób – pięcioma bramkami w czterech ostatnich meczach.

Concordia Piotrków – Jutrzenka Warta 1:0 (1:0)
Bramka: Jean Keller Poyo 40

Concordia: Przybylski – Dąbrowski, Woźniak, Turniak, Zelcer – Stolarski, Bąbol, Kowalczyk, Petrykowski, Anikson – Keller.
Trener: Zbigniew Karbownik

Jutrzenka: Wojciechowski – Wolny (46′ Szmidt), Kulczyński, Pawlak, Ł.Kaczmarek – Jezierski, Badowski, Sosnowski, Maraszek, M.Kaczmarek – Stępiński (od 82 min. Valente).
Trener: Antoni Dąbrowski

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
regionalny
10 lat temu

W Jutrzence podobno szykują już Piotra Sajdę na trenera.

zium
10 lat temu

Ze strony samorządu piotrkowski klub nie dostał od dwóch lat nawet złotówki.

i to jest najsmutniejsze, że miasto nie wspiera swojego klubu. Jak więc ta piłka ma się rozwijac?

Piotrków
10 lat temu

Piotrków 100 % Concordia & Widzew !