ESPN pewnie pokonał VIS Gidle

Bez żadnych problemów lider grupy II piotrkowskiej klasy B ESPN Bełchatów pokonał VIS Gidle 6:3 (5:0) w meczu 10. kolejki rozgrywek. Już do przerwy bełchatowianie prowadzili różnicą pięciu bramek.

Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę meczu. VIS nie oddał w tej części celnego strzału na nasza bramkę. My za to byliśmy bardzo skuteczni, choć mieliśmy jeszcze co najmniej dwie stuprocentowe okazje w tej części meczu – opowiada grający prezes klubu z Bełchatowa Filip Śliwiński.

Świetny mecz rozegrali obaj skrzydłowi: Maciej Gruszka i Łukasz Młynarski. Na wyróżnienie zasłużył też Karol Szklarski, który asystował przy dwóch bramkach. W drugiej połowie nie byliśmy już niestety tak skoncentrowani i pozwoliliśmy gościom na kilka strzałów zza pola karnego, z których dwa skończyły się bramkami. Bardzo cieszymy się z kolejnych trzech punktów i jeszcze bardziej zmobilizowani przystąpimy do ostatniego meczu tej rundy ze Świtem II Kamieńsk – zapewnia prezes ESPN.

ESPN Bełchatów – VIS Gidle 6:3 (5:0)
Bramki: Maciej Gruszka 26, 36, Łukasz Młynarski 32, 40, 54, Karol Szklarski 42 – Damian Rozpendek 52, 88, Tomasz Mirowski 56

ESPN Bełchatów: Jeziorski – Kucharski (65’Lesiakowski),  Śliwiński, Kuśmierek, Stasiak – Gruszka, Orczykowski, Banaszczyk (60′ Posmyk), Młynarski (75′ Szybalski) – Frąckowicz (70′ Godlewski), Szklarski.

VIS Gidle: Natkańczyk – Sadowski (46′ Nocuń), Łukasiński, Siemiński (46′ Frączyk), Bilicz – Wieczorek, Pilarski (75′ Gorzędowski), Mirowski, Hasikowski (80′ Borowiecki) – Borowik, Rozpendek.