AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A i klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

getry piłkarskie keeza

Klasa okręgowa:
26 października 15:00 – LKS Lubochnia – Ceramika Opoczno – Głowacki S., Dróżdż I., Lewandowski T.
26 października 15:00 – LKS Wola Krzysztoporska – WOY Bukowiec Opoczyński – Haładaj T., Chodorowicz Paweł, Dobrowolski Z.
26 października 15:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Skalnik Sulejów – Kowalczyk B., Pieścik D., Burzyński W.
26 października 15:00 – Polonia Piotrków – GUKS Gorzkowice – Nowak A., Łuczyński D., Rośniak T.
26 października 15:00 – Szczerbiec Wolbórz – LKS Mniszków – Dzwonkowski M., Koniarski R., Kozłowski A.
26 października 15:00 – Kawaleria Tomaszów – Omega II Kleszczów – Muskała G., Socha P., Miskiewicz S.
27 października 13:30 – Świt Kamieńsk – Gerlach Drzewica – Kieszkowski M., Rybak R., Sigorski Ł.
27 października 14:00 – KS Poświętne – Grabka Grabica – Pryczek P., Błotnicki Ł., Barczak F.

Klasa A grupa I:
26 października 15:00 – Pionier Baby – LKS Białaczów – Gąsior D., Krasoń Rafał, Barczak F.
26 października 15:00 – Polonia Rokiciny – LKS Żelechlinek – Jałmużna D., Krajewski J., Chmielewski P.
27 października 14:00 – Kasztelan Żarnów – Syrenka Zakościele – Jadwiszczak Ł., Gaca D., Białas Zenon
27 października 14:00 – Atom Januszewice – Stal Niewiadów – Krawczyk T., Majchrowski J., Chmielewski P.
27 października 14:00 – LKS Radzice – Tęcza Janków – Kotarski P., Kurzawski M., Dajcz M.
27 października 14:00 – Relax Czerniewice – RKS Rzeczyca – Kaczor R., Krajewski J., Jałmużna D.

Klasa A grupa II:
26 października 15:00 – Czarni Rozprza – LUKS Gomunice – Błotnicki Ł., Muszyński M., Purgat R.
26 października 15:00 – Hetman Rusiec – Victoria Żytno – Krajda M., Giermata E., Ledwan M.
26 października 15:00 – Polonia Gorzędów – Ruch Chrzanowice – Rybak R., Bąbol T., Kowalik P.
26 października 15:00 – Luciążanka Przygłów – GKS Rogi – Kurzawski M., Sigorski Ł., Krasoń Kamil
27 października 14:00 – Astoria II Szczerców – Start Niechcice – Łukasiński D., Kowalczyk B., Markiewicz T.
27 października 14:00 – Zapał Krzętów – Sport Bąkowa Góra – Łuczyński D., Nowak A., Dzwonkowski M.

Klasa B grupa II:
26 października 14:00 – Świt II Kamieńsk – EBE SPN Bełchatów – Kotarski P.
26 października 15:00 – LKS Dobryszyce – Piast Krzywanice – Trzeciak P.
26 października 15:00 – VIS Gidle – Warta-Carbo Pławno – Markiewicz Waldemar
27 października 14:00 – Błękitni Chabielice – Grocholice Bełchatów – Dobrowolski Z.
27 października 14:00 – Start Lgota Wielka – Alfa Kleszczów – Niedźwiecki P.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
złoty
8 lat temu

to co sedzia gwizdal w meczu swit II – Espn to parodia, karny z kapelusza, podyktowany bo ktos z trybun tak krzyknal, spalony w akcji espn takze nie bylo ale sedzia widzial lepiej :)) od poczatku meczu probowal dac bramke dla switu np nie gwizdzac reki zawodnika switu w polu bramkowy espn po czym prawie nie padla bramka, w drugiej polowie to juz byl cyrk ze strony sedziego, oby sedziowie stali na wyzyszym poziomie….

hrhrhrhr
8 lat temu

o meczu lidera z vice liderem w II grupie A klasy na zakończenie rundy to nic nie napiszecie ale o tym że jakaś śmieszna drużyna skończyła rundę to tak ;] szkoda mi was.