AKTUALNOŚCI
Zryw stawia na młodzież

Do bardzo udanych rundę jesienną mogą zaliczyć piłkarze Zrywu Śliwniki (III grupa łódzka klasy B). Śliwniczanie zostali mistrzami jesieni i mają bardzo ambitny plan rozwoju klubu. Celem jest awans do klasy A. Awans połączony z jubileuszem obchodów 20-lecia istnienia klubu.

gadzety kibica keeza

 

Zryw w dziesięciu rozegranych meczach zdobył w sumie 25 punktów. Na ten bilans składa się osiem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Śliwniczanie strzelili rywalom 41 bramek i stracili 13 goli. Drugą w tabeli – Iskrę Górę Świętej Małgorzaty wyprzedzają o jeden punkt. – Była to nie najgorsza runda w naszym wykonaniu. Mieliśmy tylko jedną wpadkę pod koniec rundy. Mamy dużo młodych zawodników, których chcemy ograć w tej lidze. Spróbujemy awansować do klasy A. Zawsze gra się po to w piłkę, aby odnosić sukcesy – powiedział Włodzimierz Pietruszewski prezes Zrywu Śliwniki.

Receptą na sukces zdaniem prezesa klubu jest stawianie na młodych zdolnych zawodników. To głównie dzięki nim Zryw może cieszyć się z pozycji lidera. W planach klub ma awans do klasy A. – Stawiamy na młodzież. Mamy szeroką kadrę, w której występuje aż jedenastu zawodników w wieku 16 i 17 lat. Chcemy wejść do wyższej klasy rozgrywkowej i w niej powalczyć o środek tabeli – tłumaczy Pietruszewski.

Promocja do wyższej klasy rozgrywkowej byłaby świetnym uwieńczeniem obchodów dwudziestolecia działalności klubu ze Śliwnik – W tym roku obchodzimy dwudziestolecie klubu i chcemy sobie sprawić niespodziankę w postaci awansu. Bardzo dobrze by było jakby udało nam się tego dokonać – zakończył prezes Zrywu.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
lol
10 lat temu

czytasz poprawiona wersje artykulu i sie teraz wymadrzasz. brawo

XYZ
10 lat temu

czytaj ze zrozumieniem , 20 lecie klubu nie awans do A klasy po 20 latach

lol
10 lat temu

chyba redaktor cos pomylil. zryw juz dluugo i dawno gral w A klasie, wiec jaki awans po 20-stu latach?