AKTUALNOŚCI
Kary po derbowym meczu w Gidlach

Są kary za zachowanie kibiców podczas derbowego spotkania piotrkowskiej klasy B pomiędzy VIS-em Gidle i Wartą-Carbo Pławno. Wydział Dyscypliny OZPN Piotrków ukarał zarówno klub z Gidel jak i gości.


tomadex wszystko dla kibica

Przypomnijmy, że w drugiej połowie spotkania z sektora zajmowanego przez kibiców Warty-Carbo Pławno na boisko rzucony został kawałek płyty chodnikowej. Bulwersujące zajścia miały miejsce również po meczu kiedy pomiędzy kibicami obu drużyn doszło do przepychanek. Nerwowo nie wytrzymał także jeden z porządkowych, który zamiast wykonywać swoje obowiązki, zaczął szarpać się z kibicami z Pławna.
Klub VIS Gidle ukarany został koniecznością rozegrania jednego meczu w rundzie wiosennej poza własnym obiektem (w odległości przynajmniej 15 kilometrów). Warta-Carbo Pławno nie będzie mogła rozegrać u siebie dwóch spotkań, które muszą się również odbyć w odległości przynajmniej 15 kilometrów od siedziby klubu.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
8 lat temu

za bezpieczeństwo na trybunach i boisku przed ,w trakcie i po meczu odpowiadają chyba gospodarze wiec to na nich konkretnie na organizatorach spoczywa obowiązek żeby nie dopuscic do takich sytuacji.(tak na marginesie; jak zachować ma się porządkowy skoro jest tylko jeden bo ten drugi udzielał akurat pomocy medycznej).I wyskoczył królik z kapelusza :dla gospodarzy za żenujące nawet jak na b-klase zorganizowanie zawodów jeden mecz więcej na wyjeździe, a żeby sprawiedliwości stało się zadość dla gości dwa mecze na wyjeździe. Wniosek taki jak do Gidel na mecz to z własna ochrona bo potem sa takie konsekwencje

aaa
8 lat temu

ale drastyczne kroki. normalnie smiech na sali