AKTUALNOŚCI
MZPN nie zawiesił Ślęzaka

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie zawiesił Pawła Ślęzaka w obowiązkach trenera MKS Kutno na mecz z GKP Targówek jak informowała jedna z popularnych gazet w województwie łódzkim. Fałszywą informację sprostował prezes Miejskich Zdzisław Bartol, który przesłał na skrzynkę naszej redakcji oficjalne oświadczenie w tej sprawie.


tomadex wszystko dla kibica

Trener Ślęzak nie zasiadł na ławce trenerskiej podczas meczu z GKP Targówek. Jego absencja była spowodowana zagranicznym wyjazdem. W gazecie pojawiły się natomiast nieprawdziwe informacje odnośnie zawieszenia szkoleniowca przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, który w tym sezonie prowadzi rozgrywki III ligi łódzko- mazowieckiej. Poniżej przedstawiamy treść oświadczenia przesłanego do nas przez prezesa MKS Kutno Zdzisława Bartola.

W związku z zawartą w Polska Dzienniku Łódzkim – Sport 07 z dnia 2 grudnia 2013 roku informacją o zawieszeniu trenera Pawła Ślęzaka oświadczam, że uprawnione struktury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej – organu prowadzącego w sezonie 2013/2014 III ligowe rozgrywki piłki nożnej decyzji, o której wyżej nie podjęły.
Wyjaśniam, że nieobecność trenera Pana Pawła Ślęzaka na meczu MKS Kutno – GKP Targówek Warszawa wynikała z jego pobytem poza granicami kraju.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments