AKTUALNOŚCI
Orzeł wrócił do treningów

Przygotowania do wiosennej rundy rewanżowej IV ligi łódzkiej rozpoczęli piłkarze Orła Nieborów. Podopieczni Zbigniewa Czerbniaka spotkali się w sali w Kompinie, gdzie odbyli lekki trening rozruchowy. Na zajęciach pojawiło się dwudziestu piłkarzy w tym czterech nowych zawodników.

Oprócz wypożyczonego z Pelikana Łowicz Rafała Trakula na pierwszym treningu nieborowian pojawili się: Marcin Kosiorek, Sebastian Sołtysiak i Rafał Bogus. Pierwszy z nich jest wychowankiem Pelikana Łowicz, a ostatnio występował w GKS Bedlno (III grupa łódzkiej klasy A). Kolejni dwaj zawodnicy są z Olimpii Chąśno (skierniewicka klasa okręgowa). – Trening miał charakter lekkiego rozruchu i gierki szkoleniowej. Trwał bardzo krótko ponieważ wszyscy chcieliśmy zdążyć na mecz piłkarzy ręcznych – poinformował Tomasz Wierzbicki, prezes Orła Nieborów.

Orzeł podczas przygotowań będzie trenował na boisku, w hali w Kompinie oraz w siłowni. – W tym tygodniu nie będziemy spotykać się już na zajęciach. Piłkarze będą mieli wolne do poniedziałku. Trening odbędzie się jeszcze w środę, a w piątek bierzemy udział w turnieju o Puchar Starosty Łowickiego. W kolejnych tygodniach będziemy trenować w poniedziałek środę i piątek, a w weekendy rozegramy mecze kontrolne – powiedział prezes Orła.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

Raczej już nikt więcej.

kibic

A kto odchodzi z klubu? czy tylko Krzeszewski,Siatkowski i Bartosiewicz czy jeszcze ktoś?

Wow

Dokladnie

prezes Wierzbicki

Piątkowy trening odwołany. Musimy zdążyć zobaczyć zmagania bobsleistów przed igrzyskami w Soczi.
Żenujące podejście do treningów. Śmiech na sali.