AKTUALNOŚCI
Miejscy stawiają na młodych

Działacze MKS Kutno nie mają powodów do zadowolenia. Drużynę opuściło ostatnio trzech zawodników i nikt nowy nie przybył. Z Miejskimi trenuje jednak czterech nowych perspektywicznych piłkarzy. Wygląda na to, że wiosną na boisku zobaczymy młodych graczy.

Z drużyną trenuje czterech młodych zawodników. Wśród nich są m. in. Krystian Osiński z Krośniewianki Krośniewice (łódzka klasa okręgowa), Damian Szczytniewski i Krystian Pomorski z Wisły Płock, a także Paweł Sobczak z Akademii Piłkarskiej ŁKS Łódź. – Są to zawodnicy z niższych klas rozgrywkowych, którym przyglądamy się na treningach. Wcześniej trener Grzegorek podziękował już niektórym graczom. Ci, którzy zostali dostaną szansę w sparingu – powiedział Andrzej Królak, kierownik MKS Kutno.

W sobotę kutnianie mają zaplanowany pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. O godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łowiczu mają zagrać z Mszczonowianką Mszczonów. – Nie wiadomo czy sparing z Mszczonowianką dojdzie do skutku. Prognozy na sobotę nie są optymistyczne. Jesteśmy cały czas na telefonie z działaczami z Mszczonowa. Rozważamy odwołanie meczu ponieważ szkoda zdrowia zawodników – poinformował Królak.

Źródło: własne, miejscy.pl

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o