AKTUALNOŚCI
Robert Hyży opuszcza Widok

Robert Hyży nie pomoże w rundzie rewanżowej Widokowi Skierniewice w walce o awans do III ligi łódzko- mazowieckiej. Pomocnik wiosną będzie występował w Bzurze Chodaków (Sochaczew).

kurtki zimowe sportowe keeza

W Skierniewicach pomocnik rozegrał całą rundę jesienną. Mimo 38 lat był jednym z czołowych postaci w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. Piłkarz zdecydował się na zmianę klubu ze względów osobistych. Bzurze pomoże w walce o utrzymanie w grupie północnej IV ligi mazowieckiej. Klub z Chodakowa zajmuje szesnastą pozycję z dorobkiem zaledwie 15 punktów.

Foto: widoksierniewice.pl

 

25
Dodaj komentarz

25 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
13 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
prawdziwy lol

..ostro 🙂

widok

Do wszystkich mądrali: Absztyfikanci Grubej Berty I katowickie węglokopy, I borysławskie naftowierty, I lodzermensche, bycze chłopy. Warszawskie bubki, żygolaki Z szajką wytwornych pind na kupę, Rębajły, franty, zabijaki, Całujcie mnie wszyscy w dupę. Izraelitcy doktorkowie, Widnia, żydowskiej Mekki, flance, Co w Bochni, Stryju i Krakowie Szerzycie kulturalną francę ! Którzy chlipiecie z “Naje Fraje” Swą intelektualną zupę, Mądrale, oczytane faje, Całujcie mnie wszyscy w dupę. Item aryjskie rzeczoznawce, Wypierdy germańskiego ducha (Gdy swoją krew i waszą sprawdzę, Werzcie mi, jedna będzie jucha), Karne pętaki i szturmowcy, Zuchy z Makabi czy z Owupe, I rekordziści, i sportowcy, Całujcie mnie wszyscy w… Czytaj więcej »

prawdziwy lol

Spoko, spoko… ci ludzie z halówki niedługo to za kasę będą grać i w piłkę nożną w błocie. Kasa to główny napęd „giercowania”.

W

Widok dysponuje pewną pulą środków na zespół seniorów i działacze chcieli w rundzie wiosennej wprowadzić system premiowy, żeby zawodnicy byli w każdym meczu zmotywowani i starali się wygrać. Niestety zawodnicy nie byli gotowi na podjęcie takiego wyzwania i woleli „pewne i łatwe” pieniądze do ręki bez względu na wynik. Dodatkowo, gdy uświadomili sobie, że media mają parcie na awans ich wymagania finansowe zdecydowanie wzrosły, nieadekwatnie do umiejętności, zaangażowania i ligi, w której grają. Pech piłkarzy polega na tym, że w klubie nikt nie ma parcia na awans kosztem zadłużania klubu i żadnych podwyżek zawodnicy nie dostali. Dwóch zawodników, którym przepisy… Czytaj więcej »

prawdziwy lol

..plotka jak reklama „Dźwignią handlu”. Dajcie sobie Panowie spokój z tymi pajace pokroju sulikowskiego i papieża (którego nota bene nikt nie widział już wieki w Widoku). Przecież to zwykłe lenie są, do tego sterowane przez tatusiów. Kto zna tych dwóch ananasów wie o czym mowa.. i tyle w temacie. A najemników wolących halówkę i grę na 2 kamienie przed blokiem niż ciężką pracę zapraszamy do innych klubów. I to żadna tajemnica kto gdzie gra i za ile ..pani w Biedronce na kasie 1200zł/160h miesięcznie. Jak ktoś już wspomniał 1500zl za ile 3-4 treningi i mecz razem..ile??..80h/miesięcznie max??.. Zakładam Koraski, zrzucam… Czytaj więcej »

1 3 4 5