AKTUALNOŚCI
Widok uległ Mszczonowiance

Podopieczni trenera Mariusza Wilkowieckiego rozegrali pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV ligi łódzkiej. Widok Skierniewice przegrał z Mszczonowianką Mszczonów 0:4 (0:3). Dwie bramki dla zwycięzców strzelił Kamil Łojszczyk. Po jednym golu dołożyli Bartłomiej Nowak i Mateusz Białek.

Zespół z województwa mazowieckiego grał drugi sparing podczas tegorocznej zimy. W sobotę Mszczonowianka wygrała 1:0 z MKS Kutno po golu Kamila Łojszczyka. W tamtym meczu w zespole z Kutna wystąpił Piotr Gawlik. Rosły obrońca pochodzący z Łowicza wrócił do Widoku i w środę zaczął mecz w wyjściowej jedenastce. Oprócz niego w podstawowym składzie znaleźli się również: Przemysław Bednarczyk (w rundzie jesiennej bez klubu, poprzednio Mazovia Rawa Mazowiecka) i Rafał Różycki (w rundzie jesiennej grał w Mazovii). W drugiej połowie na placu gry zameldowali się: Marcin Lipski (w rundzie jesiennej występował w Widzewie II Łódź) i Bartosz Bolek (ostatnio Sorento Zadębie Skierniewice, wychowanek Widoku Skierniewice). W kadrze na ten mecz znaleźli się również dwaj zawodnicy z rocznika 1997Rafał Sawicki i Łukasz Stangreciak. W spotkaniu wystąpili również Eryk Staszewski i Kacper Kowalczyk, obydwaj poprzednio na wypożyczeniu w Rawce Bolimów. Zabrakło awizowanego wcześniej Paschala Ekwueme.

Widok Skierniewice – Mszczonowianka Mszczonów 0:4 (0:3)
Bramki: Kamil Łojszczyk 11, 38, Bartłomiej Nowak 32, Mateusz Białek 66

Widok Skierniewice: (I połowa) Marcin Stolarek – Eryk Staszewski, Piotr Gawlik, Wojciech Borowiec, Przemysław Bednarczyk – Damian Sztocki, Dariusz Lipiński, Łukasz Markowski, Stefan Potocki – Rafał Sawicki, Rafał Różycki

(II połowa) Łukasz Michalak – Michał Basiński, Dawid Stefaniak, Marcin Lipski, Przemysław Bednarczyk – Wojciech Borowiec, Dariusz Lipiński, Łukasz Stangreciak, Stefan Potocki (70 Kacper Kowalczyk) – Bartosz Bolek, Kamil Karwat

Źródło: widokskierniewice.pl

11
Dodaj komentarz

11 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kibic

Ktoś wie co się dzieje z Tomkiem Cybulskim?kontuzja?czy testy w innym klubie?

rawska tragedia

Bednarczyk jednak z Mazovii też uciekł. Strach pomyśleć, kto jeszcze i co zostanie z drużyny

kibic

Trzeba napisać tak Skierniewiczanin Kamil Łojszczyk roztrzelał Widok Skierniewice:No i co z tym Paschalem Ekwueme bedzię grał w Widoku czy nie?Co do innych nowych zawodników Różycki solidny IV ligowy zawodnik troche drewniany grał już w Skierniewicach ,Bednarczyk wielka niewiadoma?,Lipski ma potencjał.Co z Foksem kiedy wyleczy kontuzje? A Cybulski i Sulikowski gdzie się podziewa? Kto odchodzi z klubu oprócz Hyżego?

Sportsmen

A gdzie Cybul i Ekwueme?Bez napadu nie da sie osiagnąć korzystnego rezultatu choc to dopiero przymiarki i tylko mecz sparingowy.

heheh no to Łojszczyk załatwił Widok..