AKTUALNOŚCI
Widzew zagra dziś z Legią

Transferowa ofensywa Widzewa trwa. W czwartek do zespołu łodzian dołączył kolejny nowy zawodnik. Zajęcia z Widzewem rozpoczął 20-letni skrzydłowym Mohamed Essam. To Egipcjanin, który przez ostatnie pół roku był w Legii Warszawa. Nie zaliczył jednak żadnego występu w ekstraklasie.

dresy sportowe keeza

Wcześniej Essam reprezentował egipski Wadi Degla FC. Poza Essamem z Widzewem trenowali też inni zawodnicy bez kontraktów, czyli: Xhevdet Gela i Aleksey Berezin. Gela – podobnie jak Yani Uridnov – wrócił do Polski po tym jak wyjechał do ojczyzny, żeby załatwić sprawy osobiste.

W czwartek widzewiacy trenowali na sztucznym boisku pod Poddębicami. Do zajęć z zespołem wrócił Michał Płotka. Indywidualnie ćwiczyli m.in. Princewill Okachi, Jonathan De Amo Perez czy Povilas Leimonas.

W piątek rano Widzew pojedzie na sparing z Legią Warszawa. To będzie początek drugiego zgrupowania, bowiem po spotkaniu Widzew nie wróci do Łodzi. Zespół od razu pojedzie do Uniejowa na kolejny obóz. W sobotę rozegra tam jeszcze jeden mecz kontrolny, z Sokołem Aleksandrów Łódzki (początek o godz. 11).

Źródło: widzewiak.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments