Orzeł zaczął od wygranej

Orzeł Nieborów wygrał z Ceramiką Opoczno 3:2 (2:0) w meczu sparingowym, który został rozegrany na obiekcie MOSiR w Łowiczu. Nieborowianie prowadzili już w tym meczu 3:0, ale później stracili dwie bramki. Zdołali doprowadzić korzystny rezultat do końca i skromnie wygrali.

W składzie Orła wystąpił Rafał Trakul. Był to jedyny piłkarz z nowych graczy, którzy pojawili się ostatnio w Nieborowie. Po kwadransie gry wynik spotkania otworzył Bartłomiej Tkacz. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Radosław Kuciński, a po przerwie na listę strzelców wpisał się jeszcze Łukasz Wierzbicki. Piłkarze z Opoczna zdołali zmniejszyć rozmiary porażki dzięki trafieniom Pawła Kowalczyka i Karola Natkańskiego.

Orzeł Nieborów – Ceramika Opoczno 3:2 (2:0)
Bartłomiej Tkacz 16, Radosław Kuciński 36, Łukasz Wierzbicki 50 – Paweł Kowalczyk 61, Karol Natkański 74

Orzeł: Jędrzejewski – Górski, Plichta, Rembowski, Pomianowski – Kuciński, Tkacz, Brzózka (46′ Papuga), Trakul – Zwierz (46′ Ambroziak), Wierzbicki.