Lechia nie dała szans Widokowi

Lechia Tomaszów Mazowiecki (III liga łódzko- mazowiecka) wygrała z Widokiem Skierniewice (IV liga łódzka) 3:0 (0:0). Tomaszowianie problemy mieli jedynie w pierwszej odsłonie, ale w drugiej nie dali szans rywalom i pewnie wygrali różnicą trzech goli.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 73. minucie. Jako pierwszy do siatki skierniewiczan trafił Marcin Mirecki. Siedem minut później druga bramkę dla Lechii strzelił Andrzej Dolot, a końcowy rezultat na 3:0 ustalił Dawid Stańdo. Mecz odbył się ostatecznie w Skierniewicach. Pierwotnie planowano rozegrać go w Tomaszowie Mazowieckim.

Widok Skierniewice – Lechia Tomaszów 0:3 (0:0)
Bramki: Marcin Mirecki 73, Andrzej Dolot 80, Dawid Stańdo 86

Widok: Stolarek (46′ Michalak) – Staszewski, Stefaniak, zawodnik testowany, Lipski – Potocki (68′ Sulikowski), Borowiec, Markowski (75′ Stangreciak), Basiński, Lipiński – Karwat (46′ Bolek, 70′ Sawicki).

Lechia: Holewiński (46′ Chachuła) – Kokoć, T. Różycki, Milczarek (46′ Dolot), Kukułka – Król (46′ Stańdo), Szymczak (46′ Iwańczuk), Bernacki (46′ Pierzyński), Cyran – Mirecki (75′ Gambka), Rakowski.