Miejscy utonęli w Nerze

Kolejna sparingowa przegrana MKS Kutno. Po porażce z Mszczonowianką Mszczonów tym razem Miejscy ulegli 2:3 (0:0) beniaminkowi IV ligi łódzkiej Nerowi Poddębice. Jedną z bramek dla podopiecznych Andrzeja Grzegorka zdobył testowany zawodnik rezerw Widzewa Łódź Cezary Pankowski.

W pierwszej połowie obie strony nie potrafiły skutecznie trafić do bramki rywali. Dopiero po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami. Sygnał do boju dał Joachim Pabjańczyk w 58. minucie. Niespełna dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Przemysław Ziółkowski. Od tego momentu piłkarze z Kutna wzięli się za odrabianie strat. W 75. minucie kontaktowego gola z rzutu karnego strzelił Michał Żółtowski, a w 85. minucie wyrównał Cezary Pankowski. Poddębiczanie w końcówce zdołali zdobyć jednak zwycięskiego gola za sprawą Dariusza Jarczewskiego.

Ner Poddębice – MKS Kutno 3:2 (0:0)
Bramki: Joachim Pabjańczyk 58, Przemysław Ziółkowski 69, Dariusz Jarczewski 89 – Michał Żółtowski 75-karny, Cezary Pankowski 85

Kutno: Sokołowicz – Pankowski, Kaczor, Mucha, Gawlik – Mitura, Kubiak, Pomorski, Szyc – Płacheta, Pałczyński. Na zmiany wchodzili: Czekalski, Żółtowski, Jakubowski, Kierus, Piotr Michalski, Znyk, Rogala.

Źródło: miejscy.pl