AKTUALNOŚCI
Polonia ma nowego sponsora

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Polonia Andrzejów będzie wiosną walczyć o awans do IV ligi łódzkiej. Wicelider łódzkiej klasy okręgowej ma olbrzymią szansę zrealizowania swojego celu. W klubie pojawiła się firma, która chce pomóc andrzejowianom w walce o pierwsze miejsce.

gadzety kibica keeza

 

Początkowo w mediach pojawiły się wiadomości, że w przypadku zajęcia pierwszego miejsca na zakończenie rozgrywek Polonia nie skorzysta z prawa awansu do IV ligi. Powodem była słaba kondycja finansowa klubu. Wszelkie plotki uciął prezes andrzejowian. – Nie wiem skąd pojawiły się takie nieprawdziwe informacje. Chcemy walczyć o jak najwyższe cele. Tym bardziej, że jest firma, która zadeklarowała pomoc finansową w awansie do IV ligi. Teraz wszystko zależy od wyników sportowych. Będzie bardzo ciężko, ponieważ szanse na pierwsze miejsce ma praktycznie aż dziesięć drużyn – powiedział Adam Sztandera, prezes Polonii Andrzejów.

Polonia na półmetku rozgrywek zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. W swoim dorobku andrzejowianie mają 28 punktów i tracą pięć oczek do liderującego LKS Rosanów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments