Spokojna wygrana Czarnych

Po dwóch bramkach Patryka Cybulskiego i jednej Dawida Mielczarka piłkarze Czarnych Rząśnia (IV liga łódzka) wygrali 3:1 (1:1) z juniorami GKS Bełchatów w meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bełchatowie.

Był to mecz walki. Od samego początku mieliśmy przewagę. Bramkę straciliśmy po jednej z kontr. Później nasza dominacja z każdą chwilą się uwidaczniała i do przerwy udało nam się wyrównać, a w drugiej połowie strzelić dwie zwycięskie bramki – powiedział Tomasz Filipiak, trener Czarnych Rząśnia.

GKS Bełchatów (juniorzy) – Czarni Rząśnia 1:3 (1:1)
Bramki dla Czarnych: Dawid Mielczarek 40, Patryk Cybulski 60, 70

Czarni: Lizak – Stachyra, Pająk, Mielczarek, K. Bartosiak – M. Bartosiak, Nagieł, Kłyszewski, A. Sobala – D. Sobala, Michalski, Na zmiany wchodzili: Cybulski, Polak.