AKTUALNOŚCI
Alexis Norambuena w PGE GKS!

PGE GKS Bełchatów dokonał kolejnego wzmocnienia. Do ekipy „Brunatnych” dołączył doświadczony Chilijczyk Alexis Patricio Norambuena Ruz. To zawodnik uniwersalny, który może grać na obu bokach obrony a występował w swej karierze także w pomocy.

Znany z występów w Jagiellonii Białystok zawodnik, w barwach której przez sześć lat ustanowił rekord pod względem ilości występów w Ekstraklasie, podpisał dziś z PGE GKS Bełchatów kontrakt do końca sezonu 2013/14 z opcją przedłużenia o kolejne lata.
W drużynie ze Sportowej będzie występował z numerem „21”.

Urodzony 31 marca 1984 roku zawodnik ma za sobą występy w chilijskich klubach Unión Espanola oraz Deportivo Nublense a także we wspomnianej Jagiellonii, w której pierwszy mecz rozegrał 29 marca 2008 roku przeciwko…PGE GKS Bełchatów. W 2012 roku Norambuena przyjął obywatelstwo palestyńskie i zadebiutował w reprezentacji narodowej tego kraju. Do tej pory ma na koncie sześć występów w reprezentacji Palestyny.

We wtorek nowy nabytek „Brunatnych” po raz pierwszy będzie trenował z nowym zespołem, z którym w piątek wyleci na zgrupowanie do Turcji.

Źródło: gksbelchatow.com

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o