Chojecki uratował Lechię

Lechia Tomaszów Mazowiecki (III liga łódzko- mazowiecka) zremisowała w meczu kontrolnym z liderem IV ligi łódzkiej – Łódzkim Klubem Sportowym 2:2 (1:2). Łodzianie byli bliscy wygranej, ale gospodarzy w ostatniej minucie uratował Łukasz Chojecki.

Zapowiadało się na prawdziwą sensację. Podopieczni Wojciecha Robaszka po niespełna 25. minutach prowadzili z tomaszowianami 2:0. Jednak od tego momentu uaktywnił się Łukasz Chojecki, który jeszcze przed przerwą zdobył kontaktowego gola, a w doliczonym czasie drugiej połowy uratował remis.

Lechia Tomaszów – ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
Łukasz Chojecki 26, 90 – Adam Patora 7, Olaf Okoński 23

Lechia: Holewiński (46′ Chachuła) – Matysiak (46′ Todorowicz), Cyran, Pierzyński, Dolot – Król, Chojecki, Żytek (75′ Witczak), Szymczak, Mirecki (75′ Potakowski) – Rakowski (46′ Stańdo).

ŁKS: Sekuterski (46′ Przybylski) – Majcherowicz, Zimoń, Ślęzak, Surowiec – Hajduczek, Adamski (65′ Kasztelan), Kasztelan (46′ Kopa), Okoński (65′ Sarafiński), Sarafiński (46′ Jurkowski)  – Patora (65′ Zaleśny).