Sokół poległ w Skierniewicach

Sokół Aleksandrów (III liga łódzko- mazowiecka) przegrał z Widokiem Skierniewice (IV liga łódzka) 0:2 (0:2). Aleksandrowianie mieli problem z bardzo dobrze dysponowanymi tego dnia rywalami. Widok udanie się zrehabilitował po przegranej z Widzewem II Łódź.

Bardzo pożyteczny sparing. widziałem dużą ochotę chłopaków do gry. Cieszymy się z wygranej. Chcieliśmy, żeby nam w końcu nasza praca zaowocowała. Nie było żadnych specjalnych założeń przed tym spotkaniem. Zawodnicy dobrze wiedzieli co mają robić. Po porażce z rezerwami Widzewa chłopaki byli naszpikowani energią i chcieli odreagować co się wyraźnie udało – komentuje Mariusz Wilkowiecki, trener Widoku Skierniewice.

Widok Skierniewice – Sokół Aleksandrów 2:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Cybulski 17, Eryk Sulikowski 32

Widok: Stolarek (46′ Michalak) – Zielonka (80′ Lipski), Borowiec, Kurzawa, Staszewski (65′ Basiński) – Sulikowski (70′ Sztocki), Potocki, Lipiński, Markowski (70′ Kowalczyk) – Cybulski (70′ Karwat), zawodnik testowany.

Sokół: I połowa: Sima – Pawlak, Klepczarek, Bierżyński, Gajewski – Uche, Osowski, Zwoliński, Seweryn, Łągiewczyk – Dima, II połowa: Ostrowski – Koziróg, Woźniczak, Golański, Oborowski – Marciszko, Seweryn (65′ Kujawski), Osowski, Pawlak – Gołuch, Dima (65′ Pętela).

Źródło: własne, tssokol.pl