Sparingowa wygrana Juve Warty

Pewną wygraną 3:0 (2:0) Jutrzenki Warta (IV liga łódzka) zakończył się mecz kontrolny z MLKS Konopnica (sieradzka klasa okręgowa). Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zduńskiej Woli.

Od samego początku piłkarze z Warty narzucili własny styl gry. Po ponad kwadransie rywalizacji za sprawą Mateusza Maraszka Jutrzenka objęła prowadzenie. Niecałe pół godziny później było 2:0, a na listę strzelców wpisał się Radosław Badowski po tym jak wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie obraz gry praktycznie się nie zmienił. Wartanie dorzucili jeszcze jednego gola. Tym razem bramkarza rywali pokonał Krzysztof Stępiński i w 64. minucie ustalił końcowy wynik na 3:0 dla Jutrzenki.

Jutrzenka Warta – MLKS Konopnica 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Maraszek 17, Radosław Badowski 29-karny, Krzysztof Stępiński 64

Jutrzenka: Wojciechowski – Szmidt, Kulczyński, Różycki, Nowicki – Jarecki, Badowski, Maraszek, Maliszewski, Kaczmarek – Stępiński.
Na zmiany wchodzili: Grabowski, Młotkiewicz, Dzieran, Valente.