Włókniarz lepszy od MKS

Włókniarz Moszczenica (IV liga łódzka) wygrał w wyjazdowym spotkaniu sparingowym z wiceliderem II grupy sieradzkiej klasy A MKS Zduńska Wola 2:0 (1:0). Bramki dla drużyny z Moszczenicy strzelili: Sławomir Stańczyk i Michał Nowak.

Włókniarz bardzo szybko objął prowadzenie. Już w 4. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Sławomir Stańczyk. Od tego momentu moszczeniczanie grali swoją piłkę i często atakowali bramkę rywali. Po przerwie mecz się trochę wyrównał, a większość akcji toczyła  się w środkowej strefie boiska. W 66. minucie końcowy rezultat ustalił Michał Nowak. To kolejne sparingowe zwycięstwo drużyny trenowanej od niedawna przez Tomasza Fiszera.

MKS Zduńska Wola – Włókniarz Moszczenica 0:2 (0:1)
Bramki: Sławomir Stańczyk 4, Michał Nowak 66

Włókniarz: Ćwikła – Toma, Stańczyk, Godala, Sobala – Świątek, Janiec, Natkański, Jachymski – Olejnik, Kaźmierczak, Na zmiany wchodzili: Nowak, Dziełak.