AKTUALNOŚCI
Mechanik nie składa broni

Runda wiosenna III ligi łódzko- mazowieckiej będzie bardzo ważna dla Mechanika Radomsko. Beniaminek okres zimowej przerwy między rozgrywkami spędził na ostatnim miejscu w tabeli. Mimo trudnej sytuacji radomszczanie nie tracą nadziei na utrzymanie.

Promocja plecaki sportowe keeza

Klub z Radomska podczas okresu przygotowawczego testował kilku graczy, ale ostatecznie pozyskał Wiktora Majewskiego z GKS Rogi i Alana Kułakowskiego z UKS SMS Łódź. Pozostali nowi zawodnicy w kadrze III-ligowca to piłkarze z drużyny juniorskiej.

Radomszczanie widzą jeszcze szansę na utrzymanie w obecnych rozgrywkach. Ich atutem ma być własne boisko. – Upatrujemy swoje szanse w meczach z zespołami z dolnej części tabeli. Wszystkie te pojedynki gramy na własnym boisku. Jeśli zdrowie dopisze zawodnikom i nie będziemy łapać żółtych kartek to możemy skutecznie powalczyć o utrzymanie – powiedział Marcin Półrola, kierownik Mechanika Radomsko.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
:)

Chyba sam w to nie wierzysz, tuczniku !

trapatonii

coś trener w ogóle unika wywiadów(tv,prasa). Dobrze że jest taki medialny kierownik bo tak to nikt by chyba nie udzielał wywiadów.