AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Kolejny weekend i kolejne spotkania sparingowe dla drużyn z IV ligi łódzkiej i niższych klas rozgrywkowych. W najciekawszych pojedynkach ŁKS wygrał z Włókniarzem Moszczenica, a Zjednoczeni Stryków rozbili Mazovię. Nasz portal tradycyjnie podaje wyniki zakończonych spotkań wraz ze strzelcami bramek.

IV liga łódzka
(piątek)
UKS SMS Łódź (CLJ) – Boruta Zgierz 4:3 (2:1) – mecz w Łodzi
(dla Boruty: Konrad Trzęsiara 15, Patryk Pietrasiak 50, Damian Antosik 70)
(sobota)
Wierna Małogoszcz – KS Paradyż 0:1 (0:1) – mecz w Małogoszczy
(Mariusz Koćmin 32)
LKS Kamienica Polska – Warta Działoszyn 2:1 (2:1) – mecz w Kamienicy Polskiej
(dla Warty: Karol Dudek 15)
Włókniarz Moszczenica – ŁKS Łódź 0:2 (0:2) – mecz w Gutowie Małym
(Adam Patora 21, 27)
Mazovia Rawa Mazowiecka – Zjednoczeni Stryków 0:5 (0:2) – mecz w Rawie Mazowieckiej
(Sebastian Balcerek 27, 65, Łukasz Nagański 35, 75, Michał Drogosz 83)
Ner Poddębice – UKS SMS Łódź (CLJ) 1:1 (0:0) – mecz w Byczynie
(dla Neru: Łukasz Pałczyński 49)
LUKS Bałucz – Start Brzeziny 3:2 (0:2) – mecz w Bałuczu
(dla Startu: Kamil Walczak 6, Damian Knera 25)
Widok Skierniewice – Jutrzenka Drzewce 2:0 (1:0) – mecz w Lipcach Reymontowskich
(Patryk Zielonka 20, Tomasz Cybulski 60)
GUKS Gorzkowice – Pilica Przedbórz 1:1 (0:1) – mecz w Gorzkowicach
(dla Pilicy: Filip Bartkowiak 27)
Czarni Rząśnia – Widavia Widawa 4:2 (3:0) – mecz w Białej Pajęczańskiej
(dla Czarnych: Kamil Kłyszewski 5, Norbert Czubała 7, 15, Łukasz Michalski 70)
LGKS Charłupia Mała – Pogoń Zduńska Wola 3:6 (2:3) – mecz w Charłupi Małej
(dla Pogoni: Grzegorz Gorący 8, Adam Konieczny 11, Rafał Porada 28, 85, Michał Ignaczak 55, Arkadiusz Piotrowski 65)
KS Chojne – Jutrzenka Warta 0:1 (0:0) – mecz w Chojnem
(Krzysztof Stępiński 60)
Concordia Piotrków – Włókniarz Pabianice 1:4 (0:3) – mecz w Piotrkowie Trybunalskim
(dla Concordii: Dariusz Kukułka 70)
Włókniarz Zelów – Astoria Szczerców 2:0 (2:0) – mecz w Zelowie
(Jakub Dregier 20, Norbert Dregier 30)
Orzeł Nieborów – Olimpia Chąśno 2:0 (0:0) – mecz w Sierakowicach
(Michał Rozkwitalski 63, Marcin Kosiorek 78)
(niedziela)
LKS Mierzyn – Start Niechcice 2:1 (1:1) – mecz w Mierzynie
(dla Mierzyna: Rafał Sobierski 23, 75)
(poniedziałek)
Zawisza Pajęczno – Włókniarz Zelów  2:2 (1:0) – mecz w Bełchatowie
(Sebastian Domoń 30, Maciej Jasiński 60 – Borys Karaś 64, 78)

Niższe klasy rozgrywkowe:

GKS Bełchatów (CLJ) – Korona Kielce (CLJ) 2:0 (0:0)
(Albin Maciejewski, Bartłomiej Kondracki)
Astoria II Szczerców – Orzeł Wola Wiązowa 9:1 (2:0)
WOY Bukowiec Opoczyński – Orlęta Cielądz 7:4
(Mateusz Grałek 5, Daniel Gąska, Arkadiusz Lenart – Mateusz Skoneczny, Daniel Skoneczny, Rafał Głębocki, Piotr Pietrzak)
MKS 2000 II Tuszyn – Ner Łódzki II 6:1 (3:1)
MKS 2000 Tuszyn – Polonia Andrzejów 2:1
(dla MKS: Michał Lukas, Adrian Kowalski)
Omega II Kleszczów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:2 (0:0)
(Karol Belica 50 – Kamil Paprocki 68-karny, Jarosław Kurzynoga 80)
Polonia Piotrków – PTC Pabianice 2:1 (1:0)
KKS Koluszki – Olympic Słupia 1:3 (1:2)
Vagat Domaniewice – Pogoń Rogów 0:3 (0:1)
Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Różyca 5:2
(dla Andrespolii: Przemysław Felczak 3, Tomasz Eisichard, Adam Nowak)
Victoria Rąbień – LKS Gałkówek 2:3 (2:1)
Włókniarz Konstantynów – GKS Ksawerów 3:3
(dla Włókniarza: Przemysław Cębrzyński, Łukasz Kacprzak, Marcin Knol)
Skalnik Sulejów – Pionier Baby 2:4
LKS Białaczów – Błysk Aleksandrów 4:0
Kawaleria Tomaszów – IKS Inowłódz 1:1 (1:1)
Polonia Gorzędów – ESPN Bełchatów 3:1 (0:1)
Ruszcovia Ruszkowice – Gerlach Drzewica 3:3
Zieleń Żelisławice – Victoria Żytno 1:3 (0:1)
(dla Victorii: Jakub Kosmala, Marcin Śmigielski, Adam Górski)
LKS Masłowice-Zryw Ożegów 2:4 (1:1)
Sokół II Aleksandrów – Zawisza II Rzgów 1:0
(Sebastian Schmeichel)
MOS Zduńska Wola – LKS Paprotnia 4:4 (3:0)
(dla Paprotni: Tomasz Pawlak 2, Karol Gibki, Michał Felczerek)
Warta Sieradz (juniorzy)- LKS Paprotnia 4:4 (0:1, 4:0, 0:3)
(dla Paprotni: Piotr Dembowski 4)
Olimpia Niedźwiada – Zryw Wygoda 3:1
LKS Kobierzycko – LKS Zapole 1:4 (1:3)

Victoria Bielawy – Witonianka Witonia 0:8 (0:1)
LZS Justynów – AMII Nowosolna 2:0 (1:0)
Sorento Zadębie Skierniewice – Pogoń Rogów 1:3 (0:1)
Hetman II Włoszczowa – Zapał Krzętów 1:3 (0:2)
Czarni Rozprza – Motor Bujniczki 2:1 (1:1)
Piast Krzywanice – GKS Dubidze 1:2 (0:2)
(dla GKS: Marcin Retyk, Marcin Krzak)
Piast Błaszki – Sokół Goszczanów 5:1 (3:0)
(dla Piasta: Przemysław Ibusz 3, Damian Rymarski, Wiktor Wróbel)
Ner Łódzki – LKS Czarnocin 0:6 (0:4)
Iskra Dobroń – WKS Rokitnica 1:1 (1:1)
KS Poświętne- LKS Mniszków 0:5
Zjednoczeni II Stryków – Kotan Ozorków 2:2
(dla Kotana: Przemysław Kołodziejczyk)
Victoria Łódź – Sparta Łódź 3:2
Olimpia Karsznice -TS Janiszewice 5:0
(Patryk Szeller 2, Michał Marchlewicz, Adam Mielczarek, Maciek Choiński)
Relax Czerniewice – Juvenia Wysokiennice 2:1
LKS Lubochnia – RKS Rzeczyca 6:3 (4:1)
(dla Rzeczycy: Damian Kozłowski, Łukasz Latosek, Dawid Jeleń)

Z niższych klas rozgrywkowych bardzo prosimy przesyłać jedynie wyniki zakończonych spotkań wraz ze strzelcami bramek. Do dyspozycji mają państwo nasz redakcyjny e-mail: redakcja@lodzkifutbol.pl.

13
Dodaj komentarz

13 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
13 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
xxx

Victoria Lodz-Sparta Lodz 3:2

WSRH

Wyjdź na boisko i pokaż jaki jesteś KOZAK (a założyć się można, że nawet piłki prosto kopnąć nie umiesz 😉 ). Wtedy się usiądzie i porozmawia, bo póki co „Krowa, która dużo ryczy daje mało mleka”.

rys

i nic sie nie zmienia brak wynikow druzyny trenera łukszasa brak samokrytyki szacunku i wynikow

KAMA

K.S. POŚWIĘTNE- L.K.S. MNISZKÓW 0-5

Iskra Dobroń – WKS Rokitnica 1-1 (1-1)