Gatta wygrała w Gdańsku

Piłkarze Gatty Acitive Zduńska Wola awansowali na trzecie miejsce w tabeli Futsal Ekstraklasy. Zespół trenowany przez Wojciecha Sopura wygrał w Gdańsku z miejscowym AZS UG 2:1 (0:1). Wynik spotkania ustalił w 32. minucie Michał Marciniak.

Gospodarze nie zamierzali ułatwiać zduńskowolanom wygranej. W 2. minucie objęli prowadzenie po strzale Patryka Ziarko i do przerwy prowadzili 1:0. Sześć minut po wznowieniu gry Gatta wyrównała, a autorem gola był Marcin Stanisławski. Gości remis nie zadowalał. Kolejne ataki przyniosły efekt w postaci zwycięskiego gola.
Gatta awansowała na trzecie miejsce dzięki porażce Wisły Krakbet, która uległa u siebie GAF Jasna Gliwice 5:7.

AZS UG Gdańsk – Gatta Active Zduńska Wola 1:2 (1:0)Bramki: Patryk Ziarko 2 – Marcin Stanisławski 26, Michał Marciniak 32