Mechanik nie rozpracował Ursusa

Nieudanie zainaugurowali rundę rewanżową III ligi łódzko- mazowieckiej piłkarze Mechanika Radomsko. Radomszczanie przegrali w fatalnym stylu na wyjeździe z Ursusem Warszawa 0:2 (0:1). Pierwszy celny strzał na bramkę rywali goście oddali dopiero w drugiej połowie.

Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Trudno cokolwiek więcej powiedzieć. Nie oddaliśmy w pierwszej połowie ani jednego celnego strzału na bramkę Ursusa. Nie pomogły zmiany personalne w przerwie i zmiany taktyczne. Zostaliśmy zepchnięci do defensywy i wszystko nam się posypało. Świat się nie kończy na na tym pierwszym przegranym meczu, ale nie wiem na co dalej możemy liczyć. Jeśli nie oddaje się strzału na bramkę to się nigdy nie wygra – powiedział Marcin Półrola, kierownik Mechanika Radomsko.

Ursus Warszawa – Mechanik Radomsko 2:0 (1:0)
Jewhen Radionow 25-karny, Przemysław Sztybrych 68

Mechanik: Dawid – Nowak, Frączyk, Michalski, Dryja – Tazbir (46′ Brych), A. Olejnik, Antczak, Kornacki (87′ Majewski) – Szewczyk (46′ P. Olejnik), Walioszczyk.