Sokół bez punktów w Żyrardowie

Sokół Aleksandrów przegrał na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów 0:1 (0:1) w meczu 22. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Aleksandrowianie mogli wywieźć z Żyrardowa przynajmniej remis, ale nie wykorzystali wielu dobrych okazji i rzutu karnego w drugiej odsłonie meczu.

Gospodarze objęli prowadzenie w 17. minucie po strzale Konrada Rudnickiego. Zielono-biali mogli wyrównać jeszcze przed przerwą, ale nie wykorzystali nadarzających się okazji. Po zmianie stron przed olbrzymią szansą na gola stanął Mikołaj Zwoliński. Piłkarz Sokoła w 67. minucie niestety nie wykorzystał rzutu karnego. W końcówce mecz był wyrównany i więcej bramek już nie padło. Sokół wraca z Żyrardowa na tarczy.

Żyrardowianka Żyrardów – Sokół Aleksandrów 1:0 (1:0)
Bramka: Konrad Rudnicki 17

Sokół: Sima – Gajewski, Klepczarek I ż, Bierżyński, Pawlak ż – Łągiewczyk ż, Osowski, Zwoliński (66′ Oborowski), Seweryn (57′ Kujawski) – Szynka (75′ Wojtczyk), Obi Uche.