Ner tym razem na remis

Ner Poddębice (IV liga łódzka) zremisował w Byczynie 1:1 (0:0) z UKS SMS Łódź występującym w Centralnej Lidze Juniorów. Obie bramki padły w drugiej połowie, a na listę strzelców dla poddębiczan wpisali się Łukasz Pałczyński (Ner) i Mateusz Miłosz (UKS SMS).

Piłkarze z Poddębic zagrali zupełnie inaczej niż inne czwartoligowe drużyny, które przegrały z UKS SMS. Od początku Ner starał się dyktować tempo meczu i częściej utrzymywał się przy piłce. Łodzianie starali się grać przede wszystkim z kontry. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 49. minuty, kiedy do siatki UKS SMS trafił Łukasz Pałczyński. Ambitnie grający łodzianie szybko starali się odrobić straty. W 75. minucie wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Miłosz. Mimo kilku dobrych okazji żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się remisem 1:1.

Ner Poddębice – UKS SMS Łódź (CLJ) 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Pałczyński 49 – Mateusz Miłosz 75

Ner: Matusiak (46′ Marciniak) – Pawlikowski (46′ Pietrzak), Czekalski, Piórkowski – Ziober (46′ Kubiak), Woźniak, Lewandowski (46′ Socha), Jarczewski (46′ Gilarski), Pabjańczyk, Stajewski – Pałczyński.

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl