Dwa oblicza Startu Brzeziny

Porażką z LUKS Bałucz (sieradzka klasa okręgowa) zakończył się kolejny mecz Startu Brzeziny (IV liga łódzka). Brzezinianie zaprezentowali dwa różne oblicza. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali, a po zmianie stron oddali inicjatywę rywalom tracąc trzy gole i przegrywając całe spotkanie 2:3 (2:0).

Był to nasz pierwszy mecz na naturalnej płycie boiska. Widać było, że piłkarze dobrze się na niej jeszcze nie czują. Samo spotkanie charakteryzowało się sportową walką. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważaliśmy i udokumentowaliśmy to dwiema bramkami. Po zmianie stron nie wykorzystaliśmy stuprocentowej sytuacji i od tego momentu zaczęliśmy popełniać indywidualne błędy. Po nich straciliśmy trzy gole i przegraliśmy w końcowym rozrachunku. Rywale z czterech sytuacji, które mieli w całym meczu wykorzystali trzy i pozwoliło im to wygrać – powiedział po meczu Łukasz Bartczak, trener Startu Brzeziny.

LUKS Bałucz – Start Brzeziny 3:2 (0:2)
Bramki dla Startu:
Kamil Walczak 6, Damian Knera 25

Start: Słowiński – Acela (46′ Swaczyna), Pabiniak, Borowski (46′ Lindner), Jedynak – Knera, Szubert, Grzywacz, Kaźmierczak – Klimczak, Walczak.