Skromne zwycięstwo Juve

Skromną wygraną 1:0 (0:0) nad liderem II grupy sieradzkiej klasy A KS Chojne odniosła Jutrzenka Warta (IV liga łódzka). Wartanie jedynego gola w tym spotkaniu zdobyli w 60. minucie a jego strzelcem był Krzysztof Stępiński.

W pierwszej połowie mieliśmy przewagę natomiast rywale grali z kontry. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji podbramkowych, ale ich nie wykorzystaliśmy. Gospodarze nie zagrozili naszej bramce ani razu. Bardzo dobrze, że gramy na zero z tyłu, ale martwi brak strzelonych goli. Rozmawiałem już z trenerem i piłkarze mają przez ostatnie dwa tygodnie pracować nad skutecznością – skomentował Zbigniew Zakrzewski, prezes Jutrzenki Warta.

KS Chojne – Jutrzenka Warta 0:1 (0:0)