Wysoka wygrana rezerw GKS

PGE GKS II Bełchatów w pełni zrewanżował się za jesienną porażkę w Białobrzegach (2:7) i wysoko wygrał z Pilicą 6:1 w spotkaniu 22. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Przewaga drużyny prowadzonej przez Krystiana Kieracha nawet przez chwilę nie podlegała dyskusji.

Już w drugiej minucie spotkania Michał Renusz pokonał bramkarza Pilicy i bełchatowianie objęli prowadzenie. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Łukasz Wroński.

Pierwszy kwadrans drugiej połowy przyniósł trzy kolejne bramki dla rezerw PGE GKS. Pilicę stać było tylko na strzelenie honorowego gola. Damiana Podleśnego pokonał Bartłomiej Czarnecki. Cztery minuty później wynik spotkania na 6:1 ustalił Michał Flis.

PGE GKS II Bełchatów – Pilica Białobrzegi 6:1 (2:0)
Bramki: Michał Renusz 2, Łukasz Wroński 45, 59, Damian Szymański 53, Paweł Zięba 55, Marcin Flis 71 – Bartłomiej Czarnecki 67.

PGE GKS II: Podleśny – Witasik ż, Flis, Michalak (69′ Bąkowicz), Norambuena – Szymański, Woźniak, Bartosiak, Wroński (72′ Flaszka), Zięba (75 Rynkiewicz) – Renusz ż (62′ Grzejda).