Karaś wyszarpał remis

Zawisza Pajęczno (IV liga łódzka) zremisował z Włókniarzem Zelów (IV liga łódzka) 2:2 (1:0) w spotkaniu kontrolnym, które zostało rozegrane w poniedziałkowy wieczór w Bełchatowie. Pajęcznianie prowadzili w tym pojedynku już 2:0, ale po dwóch trafieniach Borysa Karasia mecz zakończył się remisem.

Na pierwszego gola trzeba było czekać do 30. minuty. Wtedy na listę strzelców wpisał się Sebastian Domoń. Spotkanie praktycznie cały czas było wyrównane, a groźnych sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. W drugiej połowie pajęcznianom za sprawą Macieja Jasińskiego udało się wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Piłkarze z Zelowa od tego momentu wzięli się za odrabiania strat. Po dwóch trafieniach Borysa Karasia Włókniarz zdołał wyrównać. W końcówce klarowne sytuacje miał Zawisza, ale ostatecznie mecz zakończył  się remisem.

Zawisza Pajęczno – Włókniarz Zelów 2:2 (1:0)
Bramki: Sebastian Domoń 30, Maciej Jasiński 60 – Borys Karaś 64, 78

Zawisza: Wnuk – Staszczyk, Okrzesik, Pałyska, Wilkoszewski – Dymek, Piekielny, Romański, Jasiński – Pawlak, Domoń, Na zmiany wchodzili: Brożyna, Smolarz, Mielczarek, Kobierski.

Włókniarz: Robakiewicz – Kucharski, Perka, Ratajczyk, Bendkowski – Krajda, Buczkiewicz, Dolewka, N. Dregier – J. Dregier, Karaś.