AKTUALNOŚCI
Poważne wzmocnienia Nieborowa

Wiele wskazuje na to, że drużyna czwartoligowego Orła Nieborów będzie w rundzie wiosennej bardzo silna. Z klubem oficjalnie związało się dwóch kolejnych graczy Marcin Kosiorek z GKS Bedlno i Radosław Domińczak z Pelikana Łowicz.

Obaj gracze swoją piłkarską karierę rozpoczynali w drugoligowym Pelikanie Łowicz. Marcin Kosiorek z rezerw łowickiego klubu po rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 trafił do GKS Bedlno (III grupa łódzkiej klasy A). W minionej rundzie jesiennej z 12 bramkami został najlepszym strzelcem tej drużyny. Radosław Domińczak przez cały czas występował w Pelikanie, w którym w II lidze rozegrał 68 spotkań.

Wcześniej Orzeł na pół roku wypożyczył Rafała Trakula również z Pelikana Łowicz.

Źródło: Orzeł Nieborów, facebook.com

15
Dodaj komentarz

15 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
13 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
sk-ce

do Trolo
Nieborów i tak niema z nami żadnych szans zlejemy tych wieśniaków aż miło III liga tylko dla Widoku!!!i Skierniewic My też zrobiliśmy solidne wzmocnienia Mitrowski,Różycki,Zielonka,Kurzawa,Jankiewicz.

lol2

Jak Pelikan spadnie do III ligi to ten klub bedzię się nazywał Orzeł Pelikan Nieborów może wreście ci pseudo działacze Pelikana zrozumieją że trzeba stawiać na swoich wychowanków a nie wypożyczać do Nieborowa.

kibic

Nieborów chce wiosną powalczyć o III ligę dlatego takie wzmocnienia bo wiadomo że Pelikan Spadnie do III ligi wiec za pół roku szykują się wielkie Derby Pelikan Łowicz konta Filia Pelikana Orzeł Nieborów.

No i dobrze , utrzeć nosa pseudo-skierniewiakom z widoku.

jasiu

Transfer Domińczaka to chyba jeden z ciekawszych ruchów w IV lidze. jestem z Łowicza widziałem tego zawodnika w barwach Pelikana i do dzisiaj nie wiem w czym był słabszy od Kowalczyka? Może różniło ich to że Domińczak był z Łowicza i nie grał.