AKTUALNOŚCI
Nowe szatnie dla Czarnych

Piłkarze Czarnych Rozprza wreszcie będą przebierać się w normalnych warunkach. Dobiega bowiem końca modernizacja szatni. Na ten cel przeznaczono jeden z budynków znajdujących się na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej. – To kolejna w ostatnich latach piłkarska inwestycja – mówi Janusz Jędrzejczyk – wójt gminy Rozprza.


keeza komplety sportowe

Wójt na na myślę budowę nowego boiska piłkarskiego w Mierzynie gdzie swoje mecze rozgrywa czwartoligowy LKS oraz modernizację obiektu w Niechcicach. Teraz przyszedł czas na stadion w Rozprzy. Na pierwszy ogień idą szatnie, ale później planowany jest także remont płyty boiska.

Nie zapominamy oczywiście o stadionie w Rozprzy. Służy on nie tylko piłkarzom. Odbywają się przecież na nim ważne imprezy – takie jak chociażby Dni Rozprzy – dodaje Jędrzejczyk.

Modernizacja szatni na stadionie im. Antoniego Maszewskiego w Rozprzy kosztować będzie 150 tysięcy złotych.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czarny
8 lat temu

dni Rozprzy organizowane są na bocznym boisku tego obiektu za który w końcu, na samym końcu, wzięły się władze. Nareszcie. bo wstyd był.

looki
8 lat temu

kiedy w Mierzynie te trybuny beda?

kibic
8 lat temu

brawo… to powinien być priorytet dla każdej gminy… główna płyta oraz treningowa … coś co ładnie wygląda tylko zachęci młodzież która w tym wieku woli spędzić czas przed tabletem

g
8 lat temu

Jak sa organizowane Dni Rozprzy na boisku to.nie.ma.sensu robic plyty .