AKTUALNOŚCI
SC: Zostały jeszcze 2 tygodnie

Drużyny, które chcą zagrać w tegorocznym Turnieju Piłkarskim Skrzydlewska Cup, mają jeszcze dwa tygodnie, aby wysłać zgłoszenie. Na razie na liście startowej zapisane są już 42 zespoły, a wśród nich czwarta drużyna ubiegłorocznej edycji w kategorii klas IV – VI – Szkoła Podstawowa nr 1 z Bełchatowa.

Swoją reprezentację zgłosili także dwukrotni medaliści Skrzydlewska Cup w kategorii klas I – III – Szkoła Podstawowa nr 9 ze Skierniewic, ale w tym roku zagrają już w grupie starszej.

Cieszę się, że turniej ma już swoim stałych sympatyków, to dla mnie sygnał, że turniej się spodobał – mówi Joanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego i organizator turnieju. – Zachęcam inne zespoły, aby nie zwlekały i przysyłały swoje zgłoszenia, każda drużynę witam równie serdecznie – dodaje posłanka.

Tegoroczny turniej – jak poprzednie – zaczynamy od meczów eliminacyjnych, w grupach rozgrywanych systemem każdy z każdym. Zwycięzca każdej z grup awansuje do ćwierćfinału. W tej rundzie rywalizacja także będzie się odbywać w grupach, a dalej awansują zwycięzcy. Jak co roku spotkania eliminacyjne będą rozgrywane w powiatach, szkoły z terenu jednego powiatu będą rywalizować między sobą. Od meczów ćwierćfinałowych gra toczyć się będzie już w Łodzi.  Pierwsze mecze eliminacyjne rozegrane zostaną już 14 kwietnia, a finał – 16 maja na Orliku XXVI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments