Dwa gole Pawła Hajduczka

Bezproblemowe zwycięstwo nad Jutrzenką Warta odniósł lider IV ligi łódzkiej – Łódzki Klub Sportowy. Zespół Wojciecha Robaszka pokonał rywala 3:0 (1:0), a dwie bramki dla ŁKS zdobył Paweł Hajduczek (na zdjęciu). Goście nie wykorzystali rzutu karnego.

Nowy piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego otworzył wynik spotkania w 13. minucie. Sześć minut później mógł strzelić drugiego swojego gola, ale uderzył nad poprzeczką. ŁKS momentami posiadał dużą przewagę, ale to Jutrzenka powinna zdobyć gola. W 44. minucie goście egzekwowali rzut karny. Adam Sekuterski nie dał się jednak pokonać z jedenastu metrów. Pechowym strzelcem okazał się Rafał Różycki. Bramkarz ŁKS doznał przy interwencji kontuzji i musiał go zastąpić między słupkami Jakub Wojtysiak.
Druga połowa przyniosła dwa kolejne gole dla ŁKS. Cztery minuty po wznowieniu gry Marka Wojciechowskiego pokonał Olaf Okoński, a wynik spotkania ustalił w 56. minucie Hajduczek. ŁKS po strzeleniu tego gola zwolnił tempo gry. Dzięki temu Jutrzenka nie wywiozła z Łodzi pokaźnego bagażu straconych bramek.

ŁKS Łódź – Jutrzenka Warta 3:0 (1:0)
Bramki: Paweł Hajduczek 13, 56, Olaf Okoński 49

ŁKS Łódź: Sekuterski (45′ Wojtysiak) – Filipiak, Słyścio, Zimoń, Salski – Ślęzak, Jurkowski, Kasztelan, Okoński – Hajduczek (87′ Adamski), Patora (83′ Zaleśny).
Trener: Wojciech Robaszek

Jutrzenka: Wojciechowski – Szmidt, Kulczyński, Różycki, Pawlak – Marszałek, Fabiano Valente (75′ Nowicki), Maliszewski (84′ Dzieran), Jarecki (69′ Krzysztof Stępiński) – Kaczmarek, Czajczyński (70′ Sajda).
Trener: Bartosz Grabowski