MKS wrócił na drugie miejsce

MKS Zduńska Wola wygrał z LZS Rębieskie 4:1 (2:0) w meczu 19. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Gospodarze losy spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej odsłonie. Dzięki tej wygranej piłkarze ze Zduńskiej Woli wrócili na drugie miejsce w ligowej tabeli.

Oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje strzeleckie, ale pierwsi gola zdobyli gospodarze. W 34. minucie, po strzale z 30 metrów z rzutu wolnego, na listę strzelców wpisał się Łukasz Rakowski. Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy zduńskowolanie podwyższyli prowadzenie dzięki trafieniu Macieja Masłowskiego. Ten sam zawodnik dołożył jeszcze dwa gole w drugiej połowie. LZS Rębieskie odpowiedział jedynie golem Daniela Kopciucha z rzutu karnego.

MKS Zduńska Wola – LZS Rębieskie 4:1 (2:0)
Bramki: Łukasz Rakowski 34, Maciej Masłowski 43, 53, 78 – Daniel Kopciuch 68 – rzut karny

MKS Zduńska Wola: Zielonka – Sopur, Witczak, Marczewski, Nyks – Rosiak, Kosecki, Rakowski, Bednarek – Masłowski, Pawłowski. Na zmiany wchodzili: Ciesielski, Jaszczak, Kruk, Pietrzykowski – Kosiński, Szewczyk.

LZS Rębieskie: Michalak – Kopciuch, Budzisz, Fraszczyński, Drzazga – Raj, Eliasik, Siekierski, Fraszczyński – Ber, Ziętala. Na zmiany wchodzili: Kaczmarek, Rychlicki, Lis, Krześniak.

Autor: Lech Kulma