AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz II grupy klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

kurtki zimowe sportowe keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 29 marca)
15:00 – Skalnik Sulejów – WOY Bukowiec Opoczyński – Niedzwiecki P., Głowacki S., Dajcz M.
15:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – GUKS Gorzkowice – Balwierz A., Przybysz K., Burdyka K.
15:00 – Świt Kamieńsk – Kawaleria Tomaszów – Muskała G., Koniarski R., Kozłowski A.
15:00 – Polonia Piotrków – LKS Wola Krzysztoporska – obsadę poznamy w ostatniej chwili
16:00 – LKS Mniszków – Omega II Kleszczów – Jakubowski K., Suszyński P., Burzyński W.
(30 marca niedziela)
15:00 – KS Poświętne – Szczerbiec Wolbórz – Rybak R., Kotarski P., Gąsior D.
15:00 – Grabka Grabica – Ceramika Opoczno – Mielczarek Rafał, Łuczyński D., Kowalik P.
15:00 – Gerlach Drzewica – LKS Lubochnia – Purgat R., Dąbrowski J., Gadomski A.

Klasa A grupa I
(sobota – 29 marca)
15:00 – Syrenka Zakościele – Stal Niewiadów – Kotarski P., Sigorski Ł., Barczak F.
15:00 – Polonia Rokiciny – Tęcza Janków – Muszyński M., Jurek Rafał, Błotnicki Ł.
15:30 – Pionier Baby – Kasztelan Żarnów – Mielczarek Rafał, Chodorowicz Paweł, Giermata E.
(niedziela – 30 marca)
14:00 – LKS Radzice – LKS Białaczów – Dróżdż I., Dajcz M., Barczak F.
15:00 – Atom Januszewice – RKS Rzeczyca – Kaczor R., Muszyński M., Białas Zenon
15:00 – Relax Czerniewice – LKS Żelechlinek – Janiec B., Głowacki S., Kieszkowski M.

Klasa A grupa II
(sobota – 29 marca)
15:00 – Hetman Rusiec – Ruch 1951 Chrzanowice – Dzwonkowski M., Ledwan M., Łukasiński D.
15:00 – Luciążanka Przygłów – Start Niechcice – Markiewicz Waldemar, Rośniak T., Chmal Ł.
(niedziela – 30 marca)
14:30 – Zapał Krzętów – Czarni Rozprza – Mielczarek Marcin, Chodorowicz Paweł, Rośniak T.
16:00 – Astoria II Szczerców – Victoria Żytno – Łukasiński D., Dzwonkowski M., Ledwan M.
16:00 – LUKS Gomunice – GKS Rogi – Nowak A., Kozłowski A., Koniarski R.

Klasa B grupa II
(sobota – 29 marca)
16:00 – Błękitni Chabielice – Alfa Kleszczów – Chodorowicz Mariusz
16:00 – VIS Gidle – Victoria Woźniki – Kierczak D.
(niedziela – 30 marca)
11:00 – LKS Dobryszyce – EBE SPN Bełchatów – Kraska S.
15:00 – Start Lgota Wielka – Piast Krzywanice – Suszyński P.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przesmyk
6 lat temu

no i namachał flagą 3:0. Ten po drugiej stronie poprawił i cześć

6 lat temu

sędzia liniowy w meczu Świt -Kawaleria Tomaszów to szwagier trenera Świtu ,mecz rodzinny????????

6 lat temu

Głowacki no nie…ozpn to patologia

apsik
6 lat temu

16:00 – VIS Gidle – Victoria Woźniki – Kierczak D.

Mecz odbędzie się w Żytnie!!

madafaka
6 lat temu

Dlaczego obsadę meczu Polonii z Wolą poznamy „w ostatniej chwili”?