Zmęczona Warta uległa Ursusowi

Warta Sieradz przegrała z Ursusem Warszawa 1:2 (1:1) w meczu 25. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Gospodarzom po środowym zaległym meczu z Bronią Radom sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę. W drugiej to goście dominowali i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Do przerwy spotkanie było wyrównane. W pierwszych trzech kwadransach było dużo stałych fragmentów gry. Po jednym z nich strzeliliśmy bramkę. Po zmianie stron przewagę osiągnęli goście. Środowe spotkanie z Bronią zostawiło swoje piętno. Było widać u nas spore zmęczenie. rywale to wykorzystali i Ursus zasłużenie wygrał – powiedział Bogdan Jóźwiak, trener Warty Sieradz.

Warta Sieradz – Ursus Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: Michał Bogdan 33 – Kamil Adamek 44-samobójcza, Jewhen Radionow 46

Warta: Adamek – Pietras, Nowak, Krymarys, Sosnowski – Bogdan (75′ Jezierski), Stasiak, Łochowski (65′ P. Kobierski), Woźniak (60′ Różycki) – Mitek, M. Kobierski.