Mirecki wyszarpał zwycięstwo

Skromnym zwycięstwem Lechii Tomaszów zakończyło się spotkanie 25. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Mazurem Karczew. Gospodarze trzy punkty zawdzięczają niezawodnemu Marcinowi Mireckiemu, który w 87. minucie zdobył jedynego gola w tym meczu.

Spotkanie, którego początek wyznaczono na 11:00, rozpoczęło się z dwudziestominutowym opóźnieniem ze względu na spóźnienie drużyny gości. Mimo, że zdecydowanym faworytem tego spotkania byli gospodarze pierwsza połowa pokazała, że nie będzie to dla lechistów łatwa przeprawa. W 24. minucie w wyniku kontuzji plac gry musiał opuścić Mateusz Matysiak. W jego miejsce pojawił się Daniel Potakowski. Lechia przez pierwszy kwadrans posiadała zdecydowaną optyczną przewagę. Niestety nie przełożyła tego na zdobycz bramkową. Do szatni na przerwę obie drużyny schodziły z bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje okazje na gola jednak nie potrafiły wykończyć swoich akcji. Z każdą minutą było coraz bliżej sensacyjnego rozstrzygnięcia. W 87. minucie do bramki Mazura trafił Marcin Mirecki. Jak się później okazało było to decydujące trafienie i trzy punkty zostały w Tomaszowie Mazowieckim.

Lechia Tomaszów – Mazur Karczew 1:0 (0:0)