Derbowy niedosyt Jutrzenki

Remisem 1:1 zakończyło się derbowe spotkanie Jutrzenki Warta z Pogonią Zduńska Wola w ramach 21. kolejki IV ligi łódzkiej. Gospodarze czują olbrzymi niedosyt po tym meczu ponieważ nie wykorzystali w drugiej połowie kilku dobrych okazji. W dalszym ciągu wartanie znajdują się w strefie zagrożonej spadkiem do klasy okręgowej.

Na pewno mecz był bardzo wyrównany. W drugiej połowie byliśmy lepsi od Pogoni. W końcówce mieliśmy kilka dobrych okazji na gola. Przebieg meczu wskazywał na remis jednak czujemy niedosyt. Powinniśmy mieć trzy punkty, a tymczasem musieliśmy się nimi podzielić – powiedział po meczu Zbigniew Zakrzewski, prezes Jutrzenki Warta.

Jutrzenka Warta – Pogoń Zduńska Wola 1:1 (0:1)
Mateusz Czajczyński 66 – Rafał Kurzynoga 80

Jutrzenka: Wojciechowski – Szmidt, Kulczyński, Różycki, Pawlak – Maraszek ż, Badowski ż (75′ Grabowski), Jarecki, Maliszewski (80′ Sajda), Kaczmarek (58′ Dzieran ż) – Czajczyński (72′ Stępiński).

Pogoń: Chruściel – Górzawski ż, Korona, Grzelak, Piotrowski – Królewiak (70′ Gorący), Kaleta, Boruń, Porada – Konieczny (75′ Ignaczak), Cichosz (75′ Kurzynoga).

Źródło: własne, Krzysztof Kochelak